Biegi przełajowe

W dniu 3 października 2013r. odbyły się  w Prudniku Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe . Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Muzyka, Kacper Baracz oraz Jakub Hübner. Wśród chłopców urodzonych w latach 2003-2002 zajęli oni odpowiednio: II miejsce-Mateusz Muzyka, V miejsce- Kacper Baracz, XI miejsce- Jakub Hübner. Awans do finału wojewódzkiego uzyskali Mateusz i Kacper.                  W dniu 8 października 2013r. w Lasocicach odbyły się finały Wojewódzkich Indywidualnych Biegów Przełajowych. Powiat prudnicki reprezentowali m. in. nasi uczniowie, tj. Mateusz Muzyka i Kacper Baracz. W swojej kategorii wiekowej zajęli oni odpowiednio 49      i 50 miejsce w województwie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

biegi

J.Ś.