^ Do Góry

 


 

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  

21 kwietnia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Białej, odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W eliminacjach powiatowych naszą gminę reprezentowała czteroosobowa drużyna, w składzie: Aleksandra Bartoszewska, Mateusz Muzyka, Liliana Pawłowska, Kacper Szic. Głównym celem tego konkursu jest działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszej części uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością jazdy na rowerowym torze przeszkód. Drugi etap sprawdzał znajomość przepisów dotyczących ruchu pieszych i rowerzystów. Rywalizacja prowadzona była pod czujnym nadzorem komisji sędziowskiej w skład której wchodzili policjanci Komendy Powiatowej Policji w Prudniku oraz Posterunku Policji w Białej.

Po zaciętej rywalizacji, nasza drużyna zajęła II miejsce, ustępując jedynie gospodarzom turnieju. W klasyfikacji indywidualnej II miejsce uzyskała nasza uczennica Aleksandra Bartoszewska. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Więcej informacji: http://prudnik.policja.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=583:fsdfsf&catid=8&Itemid=101

A.G.

Opublikowano:23.04.2016 r.

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.