^ Do Góry

 


 

Wizyta studencka

  Po kilkuletniej przerwie naszą szkołę znowu odwiedzili studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Byli to studenci studiów podyplomowych - nauczyciel języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej. Ich wizyta była związana z praktykami studenckimi, które muszą odbyć. Hospitowali więc lekcje języka niemieckiego w klasach pierwszych i klasie trzeciej oraz lekcję: nauka własnej historii i kultury w klasie piątej. Brali również udział w apelu z okazji Międzynarodowego Święta Ziemi. Studenci byli pod wielkim wrażeniem naszej szkoły i uczniów. Do tego stopnia, że nabrali ochoty zostać w przyszłości nauczycielami, choć na razie nie mieli tego w planie. Następnym razem będą się mogli o tym przekonać na własnej skórze, kiedy sami poprowadzą lekcje. Odwiedzą nas w maju.

                                   U.H.

Opublikowano:28.04.2016 r.

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.