Konkurs Pięknego Czytania

Korzystając z okazji apelu upamiętniającego uchwalenie Konstytucji 3 Maja, który odbył się w naszej szkole 04.05.2016, nauczyciele wręczyli dyplomy uczniom wyróżniającym się w zawodach sportowych, w konkursie BRD oraz w Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim. Mamy nadzieję, że otrzymywanie nagród i dyplomów na forum szkoły jeszcze bardziej zmotywuje wszystkich uczniów do podejmowania wysiłku w celu osiągania kolejnych sukcesów oraz  zapewni uczucie satysfakcji z postępów czynionych w różnych dziedzinach. Pamiętajmy jednocześnie, że najcenniejsze są doświadczenia i wiedza zdobywane podczas zawodów i konkursów – dziękujemy więc wszystkim uczestnikom – również tym, którym nie udało się „stanąć na podium”.

Sukcesy osiągnięte w Szkolnym Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim:

Kl.IV

Kl.V