Półnutki ze Złotą Nutką!!!

W środę 11 maja w sali reprezentacyjnej Prudnickiego Ośrodka Kultury odbyły się XVII już powiatowe prezentacje szkolnych zespołów artystycznych ,,Złota Nutka 2016”. Zespoły prezentowały się w następujących kategoriach: przedszkola, kategoria klas I – III, kategoria klas IV – VI, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Nasz zespół ,,Półnutki II” wystąpił oczywiście w kategorii klas IV – VI i w tej kategorii……wygrał! Dziewczyny brawurowo wykonały piosenkę ,,Śpiewam i tańczę” i były po prostu bezkonkurencyjne!! Twórczynie sukcesu:

Aleksandra Bartoszewska, Liliana Pawłowska, Emilia Janicka, Magdalena Hajost, Aleksandra Borysiuk, Monika Jaśkowiec, Agnieszka Kasprzycka, Ewa Jakubiak, Julia Alter, Klaudia Janicka i Zuzanna Pajor.

Gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. A nie byłoby ich, gdyby nie p. Grzegorz Flak, opiekun zespołu, któremu dziękujemy i życzymy dalszej wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

U.H.

Opublikowano:13.05.2016 r.