^ Do Góry

 


 

Wizyta studentki Uniwersytetu w Bambergu

We wrześniu nasza szkoła gościła studentkę Uniwersytetu Otto Friedricha w Bambergu. Malwina studiuje dydaktykę języka niemieckiego, aby w przyszłości też pracować w szkole. Stąd jej wizyta w Dytmarowie. Studentka brała udział w lekcjach j. niemieckiego we wszystkich klasach. Mogła się przekonać o umiejętnościach oraz znajomości języka wśród uczniów. Bardzo interesował ją również polski system nauczania, zasady oceniania, podręczniki do nauki języka oraz funkcjonowanie szkoły. Malwina była zachwycona naszą szkołą, uczniami i atmosferą tu panującą. Z Malwiną nie żegnamy się na długo, bo w maju przyjedzie ponownie ze swymi koleżankami, aby odbyć w naszej szkole praktyki studenckie.

U.H.

Dodano: 29.09.2012

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.