Koncert Majki Jeżowskiej

Uczniowie klasy III wspólnie z rodzicami i wychowawcą zaplanowali z okazji mikołajek wyjazd na koncert Majki Jeżowskiej, który odbył się 7.12.2012 w hali widowiskowo sportowej I LO w Prudniku. Podczas koncertu czekały na uczestników liczne atrakcje i nagrody, a wspaniała i gorąca atmosfera stworzona przez piosenkarkę zachęcała do zabawy. Wyjątkowa choreografia ruchowa piosenek Majki Jeżowskiej zaproponowana przez uczniów i wychowawcę podczas koncertu, zaprocentowała zdobyciem zdjęć piosenkarki z autografem oraz plakatu ze specjalnymi życzeniami. Dodatkową nagrodę za aktywne uczestnictwo w zabawie, uczniowie otrzymali od wychowawcy - płytę z nagraniami piosenkarki, która rozbrzmiewa codziennie na przerwach i pozwala powracać myślami do dnia koncertu.

Z.R.

Dodano: 17.12.2012 r.