^ Do Góry

 


 

Rozkład jazdy autobusów szkolnych na rok szkolny 2016/2017

 Trasy dowozu uczniów do gimnazjum i szkół podstawowych na terenie gminy Lubrza

od 1 września 2016 r.

 

Godzina

Przystanki

I TRASA: PRUDNIK – JASIONA - LUBRZA

6:55

PRUDNIK - ORLEN

6:58

PRUDNIK – PRZYSTANEK PKS ul. WIEJSKA

7:05

JASIONA

7:10

LUBRZA – Zespół Publicznych Szkół

7:12

LUBRZA - PRZEDSZKOLE

II TRAS: LUBRZA – TRZEBINA – SKRZYPIEC - DYTMARÓW SZOKŁA - KRZYŻKOWICE - DYTMARÓW -LUBRZA

7:20

TRZEBINA - GRANICA

7:23

TRZEBINA – PRZYSTANEK PKS

7:25

TRZEBINA - MOSTEK

7:30

SKRZYPIEC - OSIEDLE

7:31

SKRZYPIEC- PRZYSTANEK PKS

7:35

DYTMARÓW - SZKOŁA

7:40

KRZYŻKOWICE – PRZYSTANEK PKS

7:45

DYTMARÓW – PRZEDSZKOLE

7:47

DYTMARÓW - SZKOŁA

7:55

LUBRZA – Zespół Publicznych Szkół

 

 

Przywóz uczniów do szkoły z miejscowości Prudnik, Wierzch, Nowy Browiniec, Laskowice, Olszynka

 

Godzina

Przystanki

7:05

PRUDNIK – ul. Wyszyńskiego

7:10

PRUDNIK - PKP

7:15

PRUDNIK – ul. Skowrońskiego

7:20

SZKOŁA DYTMARÓW

7:30

WIERZCH

7:35

NOWY BROWIENIEC - GÓRKA

7:40

NOWY BROWIENIEC - PKS

7:42

NOWY BROWIENIEC – STARA STRAŻ

7:50

LASKOWICE

7:55

OLSZYNKA

8:00

SZKOŁA DYTMARÓW

 

Odwóz uczniów ze szkoły do miejscowości Prudnik, Wierzch, Nowy Browiniec, Laskowice, Olszynka


 

Poniedziałek - Czwartek

Piątek

Przystanki

14:25

13:25

SZKOŁA DYTNARÓW

14:35

13:35

OLSZYNKA

14:40

14:40

LASKOWICE

14:50

13:50

NOWY BROWINIEC - STARA STRAŻ

14:55

13:55

NOWY BROWINIEC - PKS

15:00

14:00

NOWY BROWINIEC - GÓRKA

15:10

14:10

WIERZCH

15:25

14:52

SZKOŁA DYTMARÓW

15:30

14:30

PRUDNIK ul. Skowrońskiego

15:35

14:35

PRUDNIK PKP

15:40

14:40

PRUDNIK – ul. Wyszyńskiego


Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.