^ Do Góry

 


 

Osiągnięcia

 

Konkursy przedmiotowe

 

Rok szkolny 2016/2017

 

Zuzanna Pajor

I miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

I miejsce Gminny Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce Gminny Konkurs Historyczny

II miejsce Gminny Konkurs Polonistyczny

II miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy


Monika Jaśkowiec

I miejsce Gminny Konkurs Matematyczny

II miejsce Gminny Konkurs Polonistyczny

III miejsce Gminny Konkurs Historyczny

III miejsce Gminny Konkurs Języka Angielskiego

III miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego


Agnieszka Kasprzycka

II miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

III miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy


XX Mała Olimpiada Wiedzy Ekologicznej, organizowana przez Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych

i Nadleśnictwo Prudnik


I miejsce: Zuzanna Pajor

 IV miejsce: Agnieszka Kasprzycka

 VIII miejsce: Monika Jaśkowiec

 


 


Rok szkolny 2015/2016

 Liliana Pawłowska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – finalistka etapu wojewódzkiego

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „ Kangur”

I miejsce Gminny Konkurs Polonistyczny

I miejsce Gminny Konkurs Matematyczny

I miejsce Gminny Konkurs Historyczny

I miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

II miejsce Gminny Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce Gminny Konkurs Techniczny

III miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy

Zuzanna Pajor

II miejsce Gminny Konkurs Historyczny

III miejsce Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

VI miejsce –Mała Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Monika Jaśkowiec

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „ Kangur”

II miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy

III miejsce Gminny Konkurs Techniczny         

 

Mateusz Muzyka

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „ Kangur”

I miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy

Agnieszka Kasprzycka

III miejsce- Mała Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Radosław Dyda

IV miejsce- Mini Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej: ,,Przyjaciel przyrody 2016”

 




 

Rok szkolny 2014/2015

Monika Jaśkowiec

I miejsce Mini –Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas III i IV,


Agnieszka Kasprzycka

III miejsce Mini –Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas III i IV,


Zuzanna Pajor

 

V miejsce Mini –Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas III i IV,


Liliana Pawłowska

I miejsce Gminnego Konkursu Języka Angielskiego,

II miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,

II miejsce Gminnego Konkursu Historycznego,

II miejsce Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego,


 Mateusz Muzyka

 I miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,


Mateusz  Tutak

I miejsce Gminnego Konkursu Historycznego- finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego,

I miejsce Gminnego Konkursu Technicznego - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego,


Agnieszka Kowalska

III miejsce Gminnego Konkursu Historycznego,

 

Nikola Alter

 III miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,

 

Paulina Sobstyl

III miejsce Gminnego Konkursu Języka Niemieckiego,

 


 


Rok szkolny 2012/2013

Marta Hajost

I miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,

II miejsce Gminnego Konkursu Jezyka Niemieckiego,

III miejsce Gminnego Konkursu Polonistycznego,

II miejsce Szkolnego Konkursu Przyrodniczego,

II miejsce Szkolnego Konkursu Technicznego,

III miejsce Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego.

Paweł Gotsch

I miejsce Gminnego Konkursu Matematycznego,

II miejsce Gminnego Konkursu Historycznego,

II miejsce Gminnego Konkursu Przyrodniczego,

I miejsce Szkolnego Konkursu Technicznego,

I miejsce Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego.

Karolina Polak

II miejsce Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego.

Maciej Baracz

III miejsce Gminnego Konkursu Historycznego.

Julia Nowacińska

III miejsce Gminnego Konkursu Przyrodniczego.

Agnieszka Gaura

II miejsce Szkolnego Konkursu Polonistycznego.

Jakub Kiebzak

III miejsce Szkolnego Konkursu Historycznego.


 Rok szkolny 2011/2012

•         Jakub Flak:       

- laureat Gminnego Konkursu z języka angielskiego

- laureat Gminnego Konkursu Matematycznego,

- laureat Gminnego Konkursu Historycznego

- laureat Gminnego Konkursu Technicznego

- laureat Gminnego Konkursu Polonistycznego

-laureat Gminnego Konkursu Przyrodniczego.

•           Szymon Baracz:                                  

- laureat Gminnego Konkursu Matematycznego,

- laureat Gminnego Konkursu Historycznego.

•           Piotr Drążyk:

- laureat Gminnego Konkursu Historycznego.

•           Amelia Kubatek kl. VI:

- laureat Gminnego Konkursu z języka angielskiego

 

Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2016/2017


 

Indywidualne biegi przełajowe

Powiat

II miejsce Bianka Brehmer

IV miejsce Szymon Muzyka

VI miejsce Maksymilian Fuchs

Województwo

33 miejsce Bianka Brehmer

35 miejsce Szymon Muzyka

37 miejsce Maksymilian Fuchs


Halowa piłka nożna

Gmina

I miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy


Półfinał wjewódzki  dziewczęta IV miejsce

 



Rok szkolny 2015/2016


 

II miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

 

IV miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

 

Prudnik, 14.04.2016

 

I miejsce w turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt szkół podstawowych rozgrywanego w ramach Półfinału Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich´2016

 

Lisięcice, 15.03.2016

 

III miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich´2016 w mini piłce siatkowej dziewcząt

 

Komprachcice, 27.04.2016 



 

Rok szkolny 2014/2015


 

Indywidualne Biegi Przełajowe- powiat

W dniu 02.10.2014r. odbyły się w Prudniku Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Do etapu wojewódzkiego awansowali:

Aleksandra Bartoszewska-II miejsce, Mateusz Muzyka- IV miejsce oraz Szymon Muzyka- VI miejsce. Pozostali nasi uczniowie spisali się również wspaniale, zajmując odpowiednio miejsca:

Kacper Baracz- 7, Jakub Hiibner- 9,Liliana Pawłowska – 11, Nikola Alter- 11 oraz Kamil Brutanek- 13.Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników, a za finalistów wojewódzkich trzymamy kciuki!

W finale wojewódzkim w Lasocicach Aleksandra Bartoszewska zajęła 31 miejsce.

Turniej o Puchar Tymbarku- 2014r.-powiat

            W dniu 05.11.2014r.w Prudniku odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju o Puchar Tymbarku U12. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie: A.Bartoszewska, E.Janicka,W.Stącel,J.Alter,M. Hajost,L.Pawłowska,E. Jakubiak, K. Janicka, A.Borysiuk, D. Kowalska. Po zaciętej walce nasze dziewczęta zajęły II miejsce.

            W dniu 06.11.2014r. w prudnickim parku odbyły się eliminacje powiatowe o Puchar Tymbarku U 10. W skład drużyny reprezentującej naszą szkołę wchodziły: U. Kraszewska, B. Brehmer, V. Ginzel, W. Szkwarek, A. Hilscher, J. Prudziłko, W. Srębacz, M. Tutak, M. Hoinka, K. Kłosowska. Nasze dziewczęta w pierwszym meczu pokonały zespół ze szkoły w Lubrzy 1:0, a następnie wygrały z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Głogówku również 1:0. Dało to naszym zawodniczkom I miejsce w powiecie prudnickim i zaszczyt reprezentowania naszego powiatu na szczeblu wojewódzkim.

Piłka halowa- gmina

W dniu21 listopada odbyły się mistrzostwa Gminy Lubrza w piłce halowej dziewcząt i chłopców. Obydwa nasze zespoły odniosły zwycięstwa, a wystąpiły w składzie:

Dziewczęta:

  1. A.Bartoszewska, A. Zemlik, E. Janicka, L. Pawłowska, M.Hajost, B.Brehmer, P.Sobstyl, W.Stącel, J.Alter, U.Kraszewska, V. Ginzel.

Chłopcy:

K.Baracz, M. Muzyka, J. HIIbner, SZ. Muzyka, M. Pintak, K. Brutanek, P.Szolc, K. Szic, K. Szymański, M. Hoinka.

 

Piłka halowa- powiat

W dniu 25 listopada 2014r. w Głogówku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w piłce halowej dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny spisały się znakomicie. Dziewczęta zajęły II miejsce a chłopcy III.

Tenis stołowy indywidualny- powiat

W dniu 14 stycznia 2015r. w Lubrzy odbyły się Mistrzostwa Indywidualne Powiatu Prudnickiego w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały wśród dziewcząt: Agnieszka Zemlik i Emilia Janicka, a wśród chłopców Szymon Muzyka, Mateusz Muzyka oraz Kacper Baracz. Nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie: wśród dziewcząt zwyciężyła Agnieszka Zemlik a III miejsce zajęła Emilia Janicka. Wśród chłopców pierwsze trzy miejsca zajęli zawodnicy naszej szkoły. Zwyciężył Mateusz Muzyka przed Kacprem Baraczem a III miejsce zajął najmłodszy wśród zawodników -Szymon Muzyka.

Wszyscy nasi zawodnicy reprezentować będą powiat prudnicki na zawodach wojewódzkich.

Tenis stołowy- finał wojewódzki- Niemodlin- 04.02.2015r.

-Agnieszka Zemlik- 9 miejsce

-Emilia Janicka-

-Mateusz Muzyka-

- Kacper Baracz-

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej- 20.02.2015r.

I miejsce- Kacper Baracz

II miejsce- Jakub Hiibner

IV miejsce- Monika Jaśkowiec

Mini piłka siatkowa- mistrzostwa gminy- 02.03.2015r.

Dziewczęta- I miejsce

Chłopcy- I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w minipiłce siatkowej-04 marca 2015r.- Głogówek

Dziewczęta- I miejsce

Chłopcy- I miejsce

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Szkół Wiejskich-2015r- Lisięcice

06.03.2015r.- chłopcy- I miejsce

09.03.2015r.- dziewczęta- I miejsce

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

- Dziewczęta-17.03.2015r.- Kędzierzyn- Koźle- IV miejsce

- Chłopcy- 19.03.2015r. – Głuchołazy- IV miejsce

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

-II miejsce Jakub Hiibner- awans do etapu wojewódzkiego

-Kacper Baracz- udział

 

Finał Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich w mini piłce siatkowej:

- dziewczęta- 21.03.2015r.- Domaszowice- IV miejsce

- chłopcy- 24.03.2015r.- Łubniany- IV miejsce

 

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Drużynowo-

23.03.2015r.- Lubrza

- Dziewczęta- I miejsce ( A. Zemlik, E. Janicka)

- Chłopcy- I miejsce ( K. Baracz, M. Muzyka)

25.03.2015r- zawody pływackie-Mistrzostwa Powiatu-opiekun- Sebastian Muzyka

17.04.2015r.- Brzeg

Dziewczęta z naszej szkoły reprezentowały powiat prudnicki na etapie wojewódzkim XV Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku w kategorii U10. Dziewczęta wystąpiły w składzie:

V. Ginzel, B. Brehmer, U. Kraszewska, W. Szkwarek, J. Prudziłko, A. Hilscher, K. Kłosowska, M. Tutak. Dziewczęta rozegrały cztery mecze, wszystkie remisując 0:0 i zajęły ostatecznie miejsca 5-6.

20.04.2015r

Mini piłka nożna dziewcząt i chłopców- etap Gminny- Prudnik- Orlik

Dziewczęta:

NSP Dytmarów- SP Lubrza- 8:0

Chłopcy: NSP Dytmarów- SP Lubrza- 6:0

 

21.04.2015r.

Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej-Prudnik:

Dziewczęta- Orlik (park miejski)- III miejsce( Bartoszewska, Zemlik, Brehmer, Janicka, Sobstyl, Stącel, N.Alter, J. Alter, V. Ginzel

Chłopcy- Orlik(starostwo)- V miejsce( Baracz, Hiibner, M. Muzyka, Sz. Muzyka,Pintak,Hoinka,Figura, Szic,Szolc

16.06.2015r- Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Podstawowych w LA- Opole

Jakub Hiibner- skok wzwyż- I miejsce-143 cm

Nikola Alter- skok wzwyż- IV miejsce-

 

 


 

Rok szkolny 2013/2014

 

Indywidualne Biegi Przełajowe- powiat

Aleksandra Bartoszewska-II miejsce, Mateusz Muzyka- IV miejsce oraz Szymon Muzyka- VI miejsce.

W finale wojewódzkim w Lasocicach Aleksandra Bartoszewska zajęła 31 miejsce.

 

Turniej o Puchar Tymbarku- 2014r.-powiat


II miejsce drużyna w składzie:

A.Bartoszewska, E.Janicka,W.Stącel,J.Alter,M. Hajost,L.Pawłowska,E. Jakubiak, K. Janicka, A.Borysiuk, D. Kowalska


I miejsce drużyna w składzie:

U. Kraszewska, B. Brehmer, V. Ginzel, W. Szkwarek, A. Hilscher, J. Prudziłko, W. Srębacz, M. Tutak, M. Hoinka, K. Kłosowska

 

Piłka halowa- gmina


 

I miejsce dziewczęta w składzie:

A.Bartoszewska, A. Zemlik, E. Janicka, L. Pawłowska, M.Hajost, B.Brehmer, P.Sobstyl, W.Stącel, J.Alter, U.Kraszewska, V. Ginzel.

 

I miejsce chłopcy:

 

K.Baracz, M. Muzyka, J. HIIbner, SZ. Muzyka, M. Pintak, K. Brutanek, P.Szolc, K. Szic, K. Szymański, M. Hoinka.


Piłka halowa- powiat


II miejsca w Powiatowych Mistrzostwach w piłce halowej dziewcząt i chłopców


 

Tenis stołowy indywidualny- powiat


I miejsce Agnieszka Zemlik

III miejsce Emilia Janicka

I miejsce Mateusz Muzyka

II miejsce Kacper Baracz

III miejsce Szymon Muzyka

 


 

Rok szkolny 2012/2013

Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce w Kędzierzynie - Koźlu

w dniu 07.06.2013 r.:

Aneta Sokół - III miejsce skok wzwyż (140 m), I miejsce pchnięcie kulą  (9,83 m),

Maciej Baracz - skok wzwyż (1,25 m),

Dawid Mastalerz - skok wzwyż (1,20 m), VII miejsce pchnięcie kulą,

Bartosz Dwojak - VIII miejsce rzut piłką palantową ( 50 m)



 Rok szkolny 2011/2012

 Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w Głogówku

Chłopcy- B.Dwojak- IV miejsce( awans do etapu wojewódzkiego),

                K. Bartoszewski -14 miejsce,

                Sz. Baracz -10 miejsce,

Dziewczęta - A. Sokół - 6 miejsce,

                 N. Brutanek -5 miejsce( awans do etapu wojewódzkiego).

  Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Lasocicach

Chłopcy - Bartosz Dwojak - 45 miejsce/51

Dziewczęta – Natalia Brutanek – 46 miejsce/51

Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej w Prudniku

Dziewczyny – I miejsce

  Powiatowe Zawody Halowej Piłki Nożnej w Prudniku

Dziewrczyny - III miejsce

Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej

Chłopcy - II miejsce 

 Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego- indywidualne - Prudnik

Dziewczęta

                   - Brutanek Natalia- I miejsce -A,

                   - Sokół Aneta – V miejsce - A,

                    - Zemlik Agnieszka – VI miejsce - A.

Chłopcy 

                  - Baracz Szymon – VII miejsce,

                  - Flak Jakub – VIII miejsce,

                  - Dwojak Bartosz- IX miejsce,

                  - Pintak Miłosz – XII miejsce.

 Półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym- Korfantów

                  - Natalia Brutanek- 7 miejsce,

                  -  Aneta Sokół - 8 miejsce,

                  - Agnieszka Zemlik – 13 miejsce.

Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego - drużynowo

Dziewczęta - I miejsce

Półfinały Wojewódzkie Tenisa Stołowego w Głubczycach - drużynowo

Dziewczęta - IV miejsce

Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w Głogówku

Dziewczęta - II miejsce

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej - Prudnik

Dziewczyny - IV miejsce

Chłopcy - V miejsce


mecz

mecz1


 Powiatowy Turniej im. Marka Wielgusa uczniów kl.  I - IV urodzonych po 01.01 2001 r. w kategorii dziewcząt i chłopców

W kategorii dziewcząt 4 zespoły zajęły III miejsce , wygrywając ze szkołą nr 2 i nr 1 w Głogówku.

Chłopcy przegrali z Florą Prudnik i szkołą nr 1 w Głogówku, zajmując ex aequo V/ VI miejsce.

Turniej Piłki Nożnej " Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" do lat 10

Dziewczęta - III miejsce

Chłopcy - III miejsce

Półfinały Wojewódzkie LA w Kędzierzynie - Koźlu

                   - A. Sokół - I miejsce skok wzwyż ( 1,25 m),

                                      IV miejsce bieg na 100 m,

                  - N. Brutanek - III miejsce skok wzwyż ( 1,2 m),

                  - Sz. Baracz - IV miejsce skok wzwyż ( 1,35 m),

                  - B. Dwojak - VIII miejsce bieg na 1000 m.

Finał Wojewódzki LA w Opolu

                  - N. Brutanek  - I miejsce skok wzwyż (1,36 m),

                  - A. Sokół - II miejsce skok wzwyż (1,36 m),

                                      IV miejsce bieg na 100 m,

                  - Sz. Baracz - VII miejsce skok wzwyż (1,38 m).


Konkursy plastyczne

 

 

Rok szkolny 2016/2017

"Bohater mojej ulubionej książki" - szkolny konkurs dla klas I - VI


"Pocztówka z Prudnika" organiazator dyrektor schronisk młodzieżowych w Prudniku i w Wieszczynie I miejsce Monika Jaśkowiec



 

Rok szkolny 2015/2016

 

Udział:

 

,,Królewskie pary” – Muzeum Historii Polski

 

,,Ziemia w okowach lodu” –Państwowy Instytut Geologiczny

 

,,Bezpiecznie na wsi” – niebezpieczne atrakcje w wakacje- KRUS



Rok szkolny 2012/2013


 

Rok szkolny 2011/2012

•           Aleksandra Bartoszewska kl.II 

- laureatka wojewódzkiego konkursu plastycznego „ Wartości w sporcie” 

-I miejsce w rejonowym konkursie plastycznym „Co jest zdrowe, co mi szkodzi” 

- wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „20 lat straży  pożarnej, jak nas widzą, tak nas malują” 

•           Julia Cholewińska kl. III 

- I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez marszałka województwa opolskiego w konkursie Korczakowskim „Król Maciuś I” 

•           Magdalena Hajost kl.II 

- I miejsce  w Gminnym Konkursie Plastycznym „20 lat straży  pożarnej, jak nas widzą, tak nas malują” 

•           Brutanek Kamil  kl. III 

- wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez marszałka województwa opolskiego w konkursie Korczakowskim „Król Maciuś I”


BRD

 

Rok szkolny 2015/2016

 

 

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych w rywalizacji drużynowej w skaładzie Aleksandra Bartoszweska, Mateusz Muzyka, Liliana Pawłowska, Kacper Szic

- Aleksandra Bartoszewska - II miejsce w klasyfikacji indywidualnej etapu powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym


 


Rok szkolny 2014/2015

 

IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych


 


Rok szkolny 2013/2014

IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych

 


 

Rok szkolny 2012/2013

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych


 Rok szkolny 2011/2012

21 kwietnia 2012 w Białej Prudnickiej odbył się powiatowy Turniej Biezpieczeństwa Ruchu Drogowego Szkół Podstawowych i Gimnazjów ( BRD). Nasza drużyna w składzie awaryjnym bo spowodowanym chorobą uczniów:

- Aneta Sokół

- Rafał Patoła

- Jakub Flak

zajęła IV miejsce.

BRD

Inne konkursy

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017

II miejsce w konkursie plastycznym - praca przestrzenna " Najpiękniejszy przyszkolny ogródek" organizowany przez Urząd Marszałkowski w Opolu - nagroda przyznana klasie VI w wysokości 3 000 zł


Rok szkolny 2015/2016

- Mateusz Muzyka - I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"


 

XVII powiatowe prezentacje szkolnych zespołów artystycznych ,,Złota Nutka 2016” – I miejsce ,,Półnutki2”

 

Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim – etap gminny

 

I miejsce – Agnieszka Kasprzycka

 

II miejsce Monika Jaśkowiec

 

III miejsce Liliana Pawłowska

 



Rok szkolny 2014/2015

- Zuzanna Pajor - III miejsce w finale XIX Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

- Zuzanna Pajor - VI miejsce w finale XIX Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

- Monika Jaśkowiec - XX miejsce w finale XIX Małej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

 


Rok szkolny 2014/2015

- Monika Jaśkowiec - I miejsce w finale Wiedzy Przyrodniczej 2015 w Parku Krajobrazowym " Góry Opawskie"

- Agnieszka Kasprzycka - III miejsce w finale Wiedzy Przyrodniczej 2015 w Parku Krajobrazowym " Góry Opawskie"

- Zuzanna Pajor - V miejsce w finale Wiedzy Przyrodniczej 2015 w Parku Krajobrazowym " Góry Opawskie"

- Kacpwer Baracz - II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

- Jakub Hiibner- II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej



Rok szkolny 2013/2014

- Jakub Hiibner- II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

- Liliana Pawłowska - III miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej


 


 

Rok szkolny 2012/2013

- Maciej Baracz - II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

- Bartoszewski Kamil - III miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

- Marta Hajost kl. VI - I miejsce w konkursie "Euro Zmiany - przedstaw swoją przygodę"

 


Rok szkolny 2011/2012

 Aleksandra Bartoszewska kl.II

 - wyróżnienie w konkursie literackim „Moja miejscowość przyszłości”


Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.